Firma Bi-Met została założona w 1995 r. przez właściciela jako wynik zdobytych wcześniej doświadczeń w branży handlu złomem, surowcami wtórnymi i wyrobami hutniczymi. W obecnej formie organizacyjnej „Bi-met” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje na rynku od 2006 r. i ciągle zwiększa zakres swojej działalności, zarówno pod względem oferty handlowej jak i terytorialnym. Obszar działania firmy koncentruje się na hurtowym i detalicznym handlu złomem metali nieżelaznych i złomem stalowym.

Spółka jest zarejestrowana w Warszawie jednakże Magazyn Centralny będący sercem firmy jest zlokalizowany w Kolonii Bolimowskiej Wsi, w gminie Bolimów. Oprócz oddziałów w takich miastach jak Ruda Śląska, Lublin, Warszawa, Konin, Gdańsk, Białystok, Radom, Bi-Met Sp. z o.o. dysponuje siecią  skupów złomu rozproszonych po całej Polsce, które pozwalają firmie dotrzeć do dostawców detalicznych.

Obecnie Bi-Met Sp. z o.o. jest liczącym się na polskim rynku partnerem w handlu złomem a jako dostawca dociera do finalnych odbiorców złomu na całym świecie, zarówno na terenie Unii Europejskiej jak i w Chinach czy Indiach.

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, firmy produkcyjne, oraz klientów indywidualnych zainteresowanych handlem złomem metali kolorowych i złomem stalowym. Wszystkim naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalną obsługę.

 


BI-MET Sp. z o.o.

Skup metali kolorowych i złomu stalowego

Tel.: 0-46/ 838-03-79

Tel. kom.: 507 07 66 42
Siedziba:

ul. Fort Wola 22/10

00-961 Warszawa
Magazyn Centralny:

99-417 Bolimów

Kolonia Bolimowska Wieś 45 c

Studio Arkadia Firma/Oferta   |   Nasza baza   |   Dokumenty   |   Eco   |   Praca   |   Kontakt   |